Login

7.

Rozvrh hodin

Pro zvětšení rozvrhu klikněte na obrázek.

změna v rozvrhu

Jediná změna je v přehození pořadí dvou předmětů. V úterý mají žáci první hodinu dějepis a pátou vyučovací hodinu český jazyk.

Třídní fond

Do třídního fondu na nové pololetí vybíráme 400,- Kč. Celkem nás čekají dva výlety - každý asi za 150,- a přednášky kolem 40,-.

Jarní prázdniny

Od pondělí 12.2. do pátku 16.2. máte jarní prázdniny. Včetně sobot a nedělí celkem 9 dní volna. Tak si je řádně užijte a odpočiňte si. Budeme se na vás těšit opět v pondělí 19.2.

Projekt Olympijské hry

Dne 28.2. bude na naší škole probíhat projektový den - Olympijské hry. Zájemci se mohou účastnit bruslení na zimním stadionu v Lovosicích. Ke škole bude ve 12:15 přistaven autobus na cestu ke stadionu a zpět.

Změna ohledně projektového dne - Olympijské hry

Dne 28.2. bude výuka dle rozvrhu. Projektový den bude realizován v pátek 2.3. O druhou vyučovací hodinu žáci zhlédnou dokument týkající se olympijských her. Třetí a čtvrtá vyučovací hodina bude věnována realizaci projektu. Další vyučovací hodiny probíhají dle rozvrhu.

Třídní schůzka

Dobrý den, chtěla bych Vás tímto informovat, že dne 19.4. od 16:00 hodin se konají třídní schůzky. Všichni jste srdečně zváni.

třídní učitelka

Jaké nás čekají výlety

Dne 30.4. čeká celou školu na DEN ZEMĚ výlet do ZOO Ústí nad Labem a hned následující ponděli dne 7.5. výlet do Děčínské synagogy a následně se půjdeme podívat do ZOO. Věřím, že oba výlety vám udělají radost a řádně si je užijete.

Vaše třídní učitelka

Focení

Dne 11.6. nás čeká focení. Fotit se bude celá třída i jednotlivci (či skupinky). Cena za třídní fotografii je 25,- Kč a jednotlivci (či skupinka) obsahuje 3 foto za 51,- Kč. Tak se nezapomeňte hezky upravit ať vám to v pondělí sluší.


NOVINKY

Nové fotografie

obrázek
Nejnovější fotografie z akcí najdete zde

Aktuální jídelníček

obrázek
Aktuální jídelníček najdete zde
HOME ZŠ a MŠ Brozany nad Ohří
Hom ZŠ a MŠ Brozany nad Ohří
Základní škola

Created by © 2015 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign