Login

Aktuality ZŠ Brozany

Kroužky

Vážení rodiče,

těší nás zájem Vašich dětí o kroužky na naší škole. Proto poprvé nabízíme možnost přihlásit se na kroužek po dohodě s vedoucím kroužku i v jeho průběhu, pokud je ještě volné místo. Je potřeba vyplnit přihlášku (najdete v nabídce Nabízíme) a uhradit poplatek za kroužek v odpovídající výši (přihlásí-li se žák na kroužek od března, neplatí celé období, ale částku za měsíc krát počet měsíců do června 2018). Rádi bychom také připomněli, že pokud se žák chce naopak z kroužku odhlásit nebo nezúčastní-li se ho celý měsíc ze zdravotních důvodů, je možné požádat vedení školy o vrácení odpovídající částky. V tuto chvíli je možné přihlásit se na všechny kroužky kromě keramiky, neboť kapacita tohoto kroužku je již naplněna. Další možnost přihlásit se na keramiku bude opět v 1. období školního roku 2018/2019.


HLEDÁME SUPLENTA ZA UČITELE

Ředitelství ZŠ a MŠ Brozany n. O. shání pedagoga, který by mohl flexibilně zastupovat nepřítomné učitele.
Požadujeme vysokoškolské vzdělání v pedagogice.
Pracovní poměr bude sjednán na dohodu o provedení práce.
V případě zájmu kontaktujte vedení školy na tel:739 558 730

Řidiči, buďte k chodcům tolerantní.

Žádáme všechny rodiče, kteří vozí děti autem do/z MŠ a ŠD, aby jezdili zezadu od hřiště, kde je parkoviště a povolení vjezdu.

Z přední strany je zákaz vjezdu. Rozježděný povrch způsobený otáčením aut znečišťuje povrch asfaltové cesty. Celá cesta je od bláta a děti ze školy i školky a rodiče, kteří vodí děti do/ z MŠ a ŠD po asfaltové cestě u pana Mandy, chodí v bahně. 

Děkujeme za pochopení.

 vedení školy


Platba Sportovního kurzu

Cena kurzu je 2 600 Kč.
Prosím uhraďte nejpozději do 15. 2. 2018, nejlépe bezhotovostně. Variabilní symbol je 6666.
Děkuji                                      Lepšík

Povolení inkasa pro bezhotovostní inkasní platby (stravné a „školkovné“)

Upozorňuji na problém, který mohl nastat v případě, že bylo povolení k inkasu zadáno nesprávným způsobem. Informace z naší strany byla nepřesná a omlouvám se za potíže tímto způsobené.

Parametry zadání povolení k inkasu se u jednotlivých bank liší. Uvedu některé, které způsobily nejvíce potíží:

1) doba čerpání limitu (perioda limitu,…) -  za jak dlouho smí být uvedená částka (limit  inkasa) vyčerpána – doporučení  měsíční   -  např. Moneta Money Bank, Česká spořitelna, Air Bank,…..

2) počet dnů mezi inkasy (možnost opakování inkasa,  počet plateb za období…) –  za jak dlouho může být uvedená částka (limit inkasa) znovu inkasována – doporučení denní, 1 den nebo 0– např. Komerční banka, ČSOB,…..

V případě, že inkaso v měsíci září nebylo provedeno z výše uvedeného důvodu, je pravděpodobně nutné změnit počet dnů mezi inkasy. V případě, že inkaso nebylo provedeno z důvodu, že inkaso není povoleno nebo částka platby přesahuje stanovený limit, je nutné tyto skutečnosti také upravit. Podrobnější informace získáte v bance, ve které máte Váš účet.

Ještě jednou se omlouvám a prosím o trpělivost při zavádění nového systému plateb. Případné další komplikace společnými silami jistě vyřešíme.

                                                                             

                                                           Mgr. Alice Marešová, ředitelka školy


Platby

Od 1. 9. 2016 dochází ke změně způsobu plateb stravného a úplaty za předškolní vzdělávání  pro MŠ. Obě zmíněné platby budou probíhat pouze prostřednictvím inkasa (popř. hotovostní platby) a to vždy dopředu. Změny, které tento způsob úhrady vyžaduje, je nutné provést již během měsíce července popř. srpna 2016. Podrobné informace naleznete v přiloženém souboru.

Děkuji za pochopení. Mgr. Alice Marešová, ředitelka školy

NOVINKY

Nové fotografie

obrázek
Nejnovější fotografie z akcí najdete zde

Aktuální jídelníček

obrázek
Aktuální jídelníček najdete zde
HOME ZŠ a MŠ Brozany nad Ohří
Hom ZŠ a MŠ Brozany nad Ohří
Základní škola

Created by © 2015 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign