Login

Kronika

Říjen

Během měsíce října jsme se seznamovali s historií Brozan  nad Ohří a jejich okolím. Na vycházkách jsme poznávali  významné budovy v obci, četli si o nich a porovnávali život lidí dříve a v současnosti. Seznamovali  jsme se s dopravními prostředky. Nezapomnělo se ani na slušné chování a dodržování určitých zásad při cestování. U autobusové zastávky jsme se poučili, jak používat jízdní řád. Teď už můžeme všichni s klidem cestovat. Na konci měsíce každý z nás překonával svůj strach v Halloweenském  lese, který byl plný strašidel a úkolů. Za splnění úkolů všichni obdrželi zaslouženou odměnu.
V říjnu se určitě v družině nikdo nenudil. Těšíme se, co vše nás čeká v listopadu.

 

Září

V září se otevřeli dvě oddělení ŠD. V prvním oddělení se sešli naši noví a nejmladší kamarádi z první třídy. Bylo přirozené, že jsme se s nimi všichni seznamovali a zároveň je učili pravidlům, kterými se v družině řídíme. Ukázali jsme jim družinu s jejím okolím, prošli si cestu do ŠD, upozornili jsme na místa, kde musí být více opatrní. V družině jsme si společně hráli, poznávali se a vychovatelky nám vysvětlili celodružinovou hru. Budeme se plavit za dobrodružstvím na jehož konci nás čeká poklad. Odměnou během naší plavby nám budou zlaťáky a kdo jich nasbírá nejvíce získá k pokladu ještě nějakou odměnu.
Zatím jsme se teprve připravovali k vyplutí a seznamovali se s posádkou lodi, ale v dalších měsících si jistě troufneme dál.
Zprávy o naší výpravě budeme pravidelně sdělovat na stránkách ŠD.

NOVINKY

Nové fotografie

obrázek
Nejnovější fotografie z akcí najdete zde

Aktuální jídelníček

obrázek
Aktuální jídelníček najdete zde
HOME ZŠ a MŠ Brozany nad Ohří
Hom ZŠ a MŠ Brozany nad Ohří
Základní škola

Created by © 2015 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign