Aktuality ZŠ Brozany

Adventní jarmark + bazárek

Zveme všechny (rodiče našich žáků, občany Brozan i náhodné návštěvníky městyse) na adventní jarmark a bazárek.

Kdy: ve středu 20. prosince od 16:00 do 18:00 hodin
Kde: v budově ZŠ, přízemí

Na co se můžete těšit: na výrobky žáků s vánoční tématikou - zvonečky, ozdoby, andílci . . . , které žáci vytvoří během adventní dílny + výrobky dětí ze školní družiny + keramika, kterou vytvořili žáci VI. a VII. třídy
                               : na bazárek ve volném stylu (přineste a nabídněte cokoli, ať už formou prodeje, výměny nebo daru)
                               : na něco dobrého na zub (perník upečou paní kuchařky ve školní jídelně, v servírky a číšníky se promění deváťáci)
                               : překvapení

Přijďte - podpoříte své děti, možná si i něco pěkného vyberete (kamarádky vezměte s sebou: )

Povolení inkasa pro bezhotovostní inkasní platby (stravné a „školkovné“)

Upozorňuji na problém, který mohl nastat v případě, že bylo povolení k inkasu zadáno nesprávným způsobem. Informace z naší strany byla nepřesná a omlouvám se za potíže tímto způsobené.

Parametry zadání povolení k inkasu se u jednotlivých bank liší. Uvedu některé, které způsobily nejvíce potíží:

1) doba čerpání limitu (perioda limitu,…) -  za jak dlouho smí být uvedená částka (limit  inkasa) vyčerpána – doporučení  měsíční   -  např. Moneta Money Bank, Česká spořitelna, Air Bank,…..

2) počet dnů mezi inkasy (možnost opakování inkasa,  počet plateb za období…) –  za jak dlouho může být uvedená částka (limit inkasa) znovu inkasována – doporučení denní, 1 den nebo 0– např. Komerční banka, ČSOB,…..

V případě, že inkaso v měsíci září nebylo provedeno z výše uvedeného důvodu, je pravděpodobně nutné změnit počet dnů mezi inkasy. V případě, že inkaso nebylo provedeno z důvodu, že inkaso není povoleno nebo částka platby přesahuje stanovený limit, je nutné tyto skutečnosti také upravit. Podrobnější informace získáte v bance, ve které máte Váš účet.

Ještě jednou se omlouvám a prosím o trpělivost při zavádění nového systému plateb. Případné další komplikace společnými silami jistě vyřešíme.

Mgr. Alice Marešová, ředitelka školy

Platby

Od 1. 9. 2016 dochází ke změně způsobu plateb stravného a úplaty za předškolní vzdělávání  pro MŠ. Obě zmíněné platby budou probíhat pouze prostřednictvím inkasa (popř. hotovostní platby) a to vždy dopředu. Změny, které tento způsob úhrady vyžaduje, je nutné provést již během měsíce července popř. srpna 2016. Podrobné informace naleznete v přiloženém souboru.

Děkuji za pochopení. Mgr. Alice Marešová, ředitelka školy