Rozvrh hodin - po dobu plavání

7:45- 8:30

MPŘV

AJ

ČJM

MVL

ČJAJ

VL

• 19.11. proběhnou rodičovské schůzky - sejdeme se on-line na Teams od 17.30.
  • Účast všech indiánů na distanční výuce je povinná, pokud bude někdo chybět, prosím o řádné omlouvání. Absence se bude zapisovat do třídní knihy, jako bychom byli ve škole. Připravovat na hodinu si budete podle rozvrhu.
  • Aktuální zpráva z jídelny: Od 16.11. bude opět v provozu. Obědy je nutné předem objednat u paní vedoucí E. Novotné, tel.: 731 495 211. (Oběd na 16. 11. nejpozději v pátek 13. 11.) Jinak jsou obědy všem dětem automaticky odhlášeny.
  • Platba za kroužky za 1. pololetí - bude Vám vrácena poměrná částka na účet. Kdo platil hotově, peníze si vyzvedne na pokladně ve škole, až Vám dám info.

Milí indiáni,
moc všechny chválím za aktivitu na našich on-line hodinách.
Každý den aktualizuji na indiánských webovkách látku, kterou jsme zvládli během dopolede probrat. Tak pokud někoho zlobí horší připojení nebo si chce probírané učivo zopakovat, tak tady:

Opatrujte se, Vaše Náčelnice MD

INDIÁNSKÉ DESATERO
Jsme jeden tým
Respektujeme se
Prosíme a děkujeme
Omlouváme se
Navzájem se posloucháme
Odpouštíme
Nevzdáváme se
Učíme se z chyb
Často se smějeme