Aktuality ZŠ Brozany

Vracíme 500 Kč

Žákům, kteří se zúčastnili ozdravného pobytu ve Starých Křečanech, škola vrátí peníze.
Částku 500 Kč pro 1 žáka zasíláme zpět bezhotovostním stykem dne 17. 10. 2017. Jedná se o dotaci PAŽIT Ústeckého kraje.
Prosíme zákonné zástupce, aby transakci ohlídali.
Těm, kdo neuvedli číslo bankovního účtu, bude částka vrácena na pokladně školy až po písemné výzvě v žákovském listu. Zákonný zástupce se dostaví do školy, neboť dětem z bezpečnostních důvodů částku do rukou nevydáme.
Děkujeme za pochopení


KROUŽKY 2017/2018

Seznam kroužků a přihlášky na ně naleznete v sekci NABÍZÍME. Prosíme plaťte za kroužky, které se otvírají a jsou v nabídce. Kroužky prosíme uhradit do 27. 9. 2017.

Školní řád

Od 1. 9. 2017 dochází ke změnám školního řádu, který je k nahlédnutí v přiloženém souboru. Tyto změny jsou barevně zvýrazněny.

Povolení inkasa pro bezhotovostní inkasní platby (stravné a „školkovné“)

Upozorňuji na problém, který mohl nastat v případě, že bylo povolení k inkasu zadáno nesprávným způsobem. Informace z naší strany byla nepřesná a omlouvám se za potíže tímto způsobené.

Parametry zadání povolení k inkasu se u jednotlivých bank liší. Uvedu některé, které způsobily nejvíce potíží:

1) doba čerpání limitu (perioda limitu,…) -  za jak dlouho smí být uvedená částka (limit  inkasa) vyčerpána – doporučení  měsíční   -  např. Moneta Money Bank, Česká spořitelna, Air Bank,…..

2) počet dnů mezi inkasy (možnost opakování inkasa,  počet plateb za období…) –  za jak dlouho může být uvedená částka (limit inkasa) znovu inkasována – doporučení denní, 1 den nebo 0– např. Komerční banka, ČSOB,…..

V případě, že inkaso v měsíci září nebylo provedeno z výše uvedeného důvodu, je pravděpodobně nutné změnit počet dnů mezi inkasy. V případě, že inkaso nebylo provedeno z důvodu, že inkaso není povoleno nebo částka platby přesahuje stanovený limit, je nutné tyto skutečnosti také upravit. Podrobnější informace získáte v bance, ve které máte Váš účet.

Ještě jednou se omlouvám a prosím o trpělivost při zavádění nového systému plateb. Případné další komplikace společnými silami jistě vyřešíme.

                                                                             

                                                           Mgr. Alice Marešová, ředitelka školy


Platby

Od 1. 9. 2016 dochází ke změně způsobu plateb stravného a úplaty za předškolní vzdělávání  pro MŠ. Obě zmíněné platby budou probíhat pouze prostřednictvím inkasa (popř. hotovostní platby) a to vždy dopředu. Změny, které tento způsob úhrady vyžaduje, je nutné provést již během měsíce července popř. srpna 2016. Podrobné informace naleznete v přiloženém souboru.

Děkuji za pochopení. Mgr. Alice Marešová, ředitelka školy

NOVINKY

Nové fotografie

obrázek
Nejnovější fotografie z akcí najdete zde

Aktuální jídelníček

obrázek
Aktuální jídelníček najdete zde
Jméno:
Heslo:
HOME ZŠ a MŠ Brozany nad Ohří
Hom ZŠ a MŠ Brozany nad Ohří
Základní škola

Created by © 2015 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign