Login

Aktuality

Karneval

Ve čtvrtek 13.2. od 13:00 do 15:00 hod pořádáme ve ŠD Karneval. Maska vítána.

Poděkování rodičům

Touto cestou bychom chtěli poděkovat rodičům ze 4. třídy, kteří nám pomohli se stěhováním a úklidem školní družiny během vánočních prázdnin.

Platba ŠD druhé pololetí

Vážení rodiče,

uhraďte platbu školní družiny na druhé pololetí do 31.1.2020. Částka 1200 korun pod var.symbolem 1012.

Besídka

Dne 20.12. od 12:00 do 14:30 hod proběhne v ŠD Vánoční besídka.  Děti si mohou přinést malou svačinku v podobě Vánočního cukroví. ...
Více informací

Čertování

Dne 6.12. od 12:00 hod. proběhne Čertování. Uskuteční se v hale proto prosím vyzvedávejte děti až po druhé hodině. Děti můžou mít rohy, červené tričko, sukně atd....

Strašidelný les

 

V pátek 1. Listopadu probíhala ve školní družině večerní stezka odvahy Strašidelný les. První skupinka s rodiči se vydala v 17 : 00 hodin směrem k lesu. Další skupinky v určitých intervalech následovaly. V lese je čekala spousta překvapení. Například kostlivci, vodník, paní pavoučnice, netopýři, modrý éter a pirát. Lesem pobíhala mrtvá nevěsta. Pro odvážné děti připravily bytosti na svých stanovištích nelehké úkoly, jako třeba odemykaly zámky, házely očima do rukou kostlivců, shazovaly plechovky, skládaly puzzle ryby, předváděly své schopnosti, tahaly ze strašidelné truhly havěť, a na konci si musely u piráta vybojovat odměnu. Cesta zpátky směřovala do školní družiny, kde každého čekalo občerstvení, teplý čaj a káva. Děti si zde pohrály a rodiče popovídali. Všichni se loučili ve večerních hodinách unavení a spokojení.
Poděkování rodičům

Vychovatelky školní družiny děkují všem rodičům, kteří pomáhali s přípravou a průběhem akce Strašidelný les. Též rodičům, co přišli s dětmi se bát a pobavit u šálku čaje a kávy.                                    

 

Co potřebuji do ŠD

- podepsané bačkory s bílou podrážkou
- balíček papírových kapesníků
- převlečení na školní zahradu (tepláky, vhodnou obuv)
- svačinu a pití

nedoporučujeme mobily a jiná elektronická zařízení

NOVINKY

Nové fotografie

obrázek
Nejnovější fotografie z akcí najdete zde

Aktuální jídelníček

obrázek
Aktuální jídelníček najdete zde
HOME ZŠ a MŠ Brozany nad Ohří
Hom ZŠ a MŠ Brozany nad Ohří
Základní škola
Základní škola

Created by © 2015 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign