Čertování

Dne 4. 12. 2020 od 13:00 hod proběhně ve ŠD sraz čertů. Děti si  mohou donést masku čerta nebo jen černé oblečení, rohy. Děti si vyzvedněte až po 15 hod. Pokud musíte dříve prosím volejte.

Otevření ŠD

Vážení rodiče,

dne 18. 11. 2020 se vracejí žáči 1. a 2. třídy do škol a tím pádem se pro ně otvírá i školní družina. Provozní doba bude od 6:00 do 16:00 hod. Na děti se už moc těšíme.

Vědecká show

Dne 23.9.2020 od 13:00 hod proběhne ve ŠD vědecká show. Vědecká show pro I. oddělení bude probíhat v hasičárně a pro II. oddělení v prostorách školy. Program bude pouze na 45 minut a tím pádem budou děti odcházet na kroužky jako obvykle.

Vážení rodiče,
moc se omlouvám za dnešní komplikace, které vznikly při vyzvedávání dětí. Od zítra 3.9. budeme s dětmi na školní zahradě v areálu MŠ do 14:00 hod. Po 14. hodině si děti vyzvedávejte ve škole. Nevstupujte prosím do budovy školy, pouze zvoňte na ŠD a my Vám dítě přivedeme.

Od pondělí 7.9. 2020 budeme již využívat Hasičárnu, ve které budou děti I. oddělení. Děti z II. oddělení zůstávají v budově školy.

Co potřebuji do ŠD

- podepsané bačkory s bílou podrážkou
- převlečení na školní zahradu (tepláky, vhodnou obuv)
- svačinu a pití