Login

Aktuality

Spaní v družině

Vážení rodiče,
Vzhledem k tomu, že se nám blíží datum výletu, podáváme bližší informace.
Dne 14.6. přijdou děti ve sportovním oblečení a obuvi. Na záda si vezmou malý batůžek s pitím a svačinou. Mohou mít s sebou cca 50,-Kč na nákup v Hostěnickém kiosku. 
Po návratu z pokladu budou připraveny vuřty. V 18:00 hod dovezte dětem spací potřeby (karimatku, spacák, popř.polštářek). Můžete pro děti dovézt něco dobrého na večer či snídani.

Slavnostní zakončení roku v ŠD

Dne 26.6. 2019 od 13:00 hod - 14:45 hod se uskuteční slavnostní zakončení školního roku. 
Vyhodnocení družinové hry spojené s předáváním dárečků.
Věříme ve 100% účast. Smějící se


Bílé tričko

Prosíme všechny rodiče, zda by dětem dali do ŠD bílé tričko na které budou moci malovat. Trička budeme potřebovat příští týden 3. - 7. 6. 2019

Výlet ŠD

Dne 14.5. ve 14:00 půjdeme s dětmi hledat poklad. Naše cesta povede přes Hostěnice, Kliment, Nouzov zpět do ŠD, kde si opečeme vuřty a zaspíváme s kytarou. Kdo bude chtít může tam s námi přespat, ostatní děti si rodiče vyzvednou ve 20:00 hod.

Vyrábění čarodějnic

26.4. od 16:00 se koná vyrábění čarodějnic s rodiči. Prosím, aby jste si vzali nějaké staré oblečení, punčochy popřípadě nějaké ozdoby (pavouky,hady,myši). Občerstvení káva, šťáva součástí akce a družinové děti dostanou 1 vuřta ( sourozenci a rodiče si vuřta donesou sami). 
Něco sladkého na zub vítáno.

Vystoupení s papoušky dne 14.5.2019 od 14:00 hod

Vystoupení s papoušky dne 14.5.2019 od 14:00 hodDne 14.5.2019 se uskuteční vystoupení s papoušky. Vybíráme 60,-Kč do 2.5.2019

Vycházka ke studánce

Dne 9.4. ve 13:00 hod půjdeme ke studánce, která se nachází v Kozí ulici. Předpokládaný návrat ve 14:30 hod.

Vycházka do Štěpnice

2.4.2019 půjdeme s dětmi do Štěpnice pozorovat rostliny v přírodě. Žáci, kteří musí odcházet dříve, vyzverdněte prosím do 13:00 hod. Předpokládaný návrat ve 14:45 hod.

Vhodné oblečení do družiny

Vážení rodiče,
chtěli bychom Vás požádat, aby žáci měli vhodné oblečení na pobyt venku v zimních měsících. V sáčku by měli mít oteplováky nebo zateplené kalhoty, ponožky a rukavice. 

Děkujeme za spolupráci 
vychovatelky ŠD

Krmení ptáčků

Dne 14.12. od 13:00 do 15:00 hod půjdeme s dětmi do lesa krmit ptáčky. Prosím, aby si přinesli suché pečivo, zrní, jablka atd..., nebo již vyrobený řetěz z těchto potravin. Lze i zakoupit lojové koule v obchodě. Od družiny budeme odcházet již ve 13:00 hod. Pokud si děti chcete vyzvednout dříve, tak pouze do 13:00 hod nebo až v 15:00 hod.

Besídka s dárky

Dne 18.12. od 13:00 do 15:00 Besídka s dárky. Prosím děti ať si donesou cukrátka s sebou.

Vánoční koncert

Dne 21.12. od 13:00 do 15:00 hod Vánoční koncert. Kdo se učí na nějaký hudební nástroj si připravý jednu skladbu nebo píseň.

Čertování

Čertování 5.12. od 13:00 do 15:00 hod
Děti si mohou vzít do ŠD kostým čerta nebo jen rohy, černé oblečení. Budeme tančit, soutěžit.

Halloweenský les

Na přání dětí připravila školní družina ve spolupráci s rodiči stezku brozanským lesem. Děti ze školní družiny, sourozenci a kamarádi plnily úkoly na stanovištích s tématikou Halloweenu. Na stanovišti u indiánů musely prokázat zdatnost v lukostřelbě. Dále prošly lesem kolem bludiček, které po nich chtěly navléknout korále. U čarodějnic ukázaly nebojácnost, kdy tahaly z krabice čarodějnou havěť. Mumiím předvedly znalost družinové písně. Upírům pomáhaly s přenášením a úklidem očí. Smrťákovi naklepávaly kosu. 
Završením celé stezky, bylo setkání s Luciferem, který si v lese pro tento den rozložil svůj úřad. Každé z dětí po přistoupení před pekelného ředitele muselo slíbit a podepsat listinu o férovém chování, splnit jeho osobní požadavky, jako třeba vyleštit kopyto, pošimrat ho na bradě a udělat několik dřepů. Odnesly si od pekelníka pytlíčky s drobnými dárky.
Pro všechny malé i velké účastníky akce bylo na závěr připraveno pohoštění ve školní družině.
Vychovatelky školní družiny při ZŠ Brozany nad Ohří děkují všem, kdo se podílel na organizaci programu a pomohl připravit občerstvení a odměny.

Halloweenský les

Místo konání halloweenského lesa se bude řešit operativně dle počasí (les, škola, v okolí ŠD). Sraz v 17hod v ŠD.

Helloweenský les

Dne 26. 10. 2018 od 18:00 hod se uskuteční společná akce s rodiči  "Halloweenský les" ve ŠD.  Sejdeme se v 17:00 hod. u ŠD. Bude zajištěno občerstvení čaj, káva. Vítány jsou dobroty donesené rodiči.
Na všechny se moc těšíme.

Návštěva knihovny

12.3.2019 jdeme navštívit místní knihovnu. Od ŠD odcházíme ve 13:00 návrat 15:00. 
Pokud někdo s žáků nechce do knihovny jít, musíte si ho vyzvednout do 13:00 hod.

Omluvenka

Vážení rodiče,

oznamujeme Vám, že s platností od 3.9.2018 musí mít žák navštěvující školní družinu k samostatnému odchodu doprovod zákonného zástupce nebo omluvenku od něj.

Výše měsíční úplaty pro školní rok 2018/2019

kliknutím otevřete odkazkliknutím otevřete odkaz

Začátek školní družiny

Školní družina začíná 3.9.2018 6:00 - 16:00 hod

Poděkování

Vážení rodiče,

touto cestou bychom vám chtěly poděkovat za příjemné páteční odpoledne, kdy jste se s vašimi dětmi podíleli na výrobě a zdobení čarodějnic. Všichni se do práce přímo vrhli a brzy vznikl krásný výsledek, 12 čarodějnic, které měly zdobit náš městys Brozany nad Ohří.

I po práci jste byli dobře naladěni a strávili jste s námi pěkný podvečer při opékání buřtů a povídání u kávy. Děti se dostatečně vydováděly na zahradě, a když už jsme byli všichni unaveni a chtěli jsme akci ukončit, některé maminky nás nenechaly samotné ani uklízet. I za to vám patří velký dík. A pak už jen paní vychovatelky s maminkami rozvezly čarodějnice po obci a všichni se těšili na netradiční výzdobu naší obce.

Jaké však bylo překvapení, když se nám po sobotní noci v parku "Na Průhonu" ztratili tři čarodějnice a u výjezdu na Doksany další.

I když se tato událost stala, ani to nás neodradí od další spolupráce a budeme se všichni těšit na příští rok.

                                                                                                                                                                      Milena Zázvorková a Petra SvitákováČarodějný rej na zahradě ŠD

Dne 27.4. od 13:00 hod se uskuteční na zahradě ŠD čarodějný rej plný soutěží a zábavy. Pokud mají děti doma masku nebo jen klobouk mohou si donést.

Výlet ŠD

Dne 14.5. ve 14:00 půjdeme s dětmi hledat poklad. Naše cesta povede přes Hostěnice, Kliment, Nouzov zpět do ŠD, kde si opečeme vuřty a zaspíváme s kytarou. Kdo bude chtít může tam s námi přespat, ostatní děti si rodiče vyzvednou ve 20:00 hod.

Halloweenský les

Místo konání halloweenského lesa se bude řešit operativně dle počasí (les, škola, v okolí ŠD). Sraz v 17hod v ŠD.

Co potřebuji do ŠD

- podepsané bačkory s bílou podrážkou
- balíček papírových kapesníků
- převlečení na školní zahradu (tepláky, vhodnou obuv)
- svačinu a pití

nedoporučujeme mobily a jiná elektronická zařízení

Stanovení úplaty za zájmové vzdělávání ve školní družině

Výše úplaty ve školní družiněVýše úplaty ve školní družině

NOVINKY

Nové fotografie

obrázek
Nejnovější fotografie z akcí najdete zde

Aktuální jídelníček

obrázek
Aktuální jídelníček najdete zde
HOME ZŠ a MŠ Brozany nad Ohří
Hom ZŠ a MŠ Brozany nad Ohří
Základní škola
Základní škola

Created by © 2015 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign