Login

Aktuality

Krmení ptáčků

Dne 13.12. ve 13:00 hod půjdeme do lesa krmit ptáčky. Chtěli bychom všechny rodiče požádat zda by s dětmi nevytvořili potravinové řetězy, nebo mohou zakoupit lojovou kouli či slunečnici. Předem děkujeme za spolupráci. Zpět v družině budeme ve 14:30 hod.

Čertování

Dne 6.12. od 12:00 hod. proběhne Čertování. Uskuteční se v hale proto prosím vyzvedávejte děti až po druhé hodině. Děti můžou mít rohy, červené tričko, sukně atd....

Strašidelný les

 

V pátek 1. Listopadu probíhala ve školní družině večerní stezka odvahy Strašidelný les. První skupinka s rodiči se vydala v 17 : 00 hodin směrem k lesu. Další skupinky v určitých intervalech následovaly. V lese je čekala spousta překvapení. Například kostlivci, vodník, paní pavoučnice, netopýři, modrý éter a pirát. Lesem pobíhala mrtvá nevěsta. Pro odvážné děti připravily bytosti na svých stanovištích nelehké úkoly, jako třeba odemykaly zámky, házely očima do rukou kostlivců, shazovaly plechovky, skládaly puzzle ryby, předváděly své schopnosti, tahaly ze strašidelné truhly havěť, a na konci si musely u piráta vybojovat odměnu. Cesta zpátky směřovala do školní družiny, kde každého čekalo občerstvení, teplý čaj a káva. Děti si zde pohrály a rodiče popovídali. Všichni se loučili ve večerních hodinách unavení a spokojení.
Poděkování rodičům

Vychovatelky školní družiny děkují všem rodičům, kteří pomáhali s přípravou a průběhem akce Strašidelný les. Též rodičům, co přišli s dětmi se bát a pobavit u šálku čaje a kávy.                                    

 

Strašidelný les

Dne 1.11. od 17:00 hod. proběhne ve ŠD Strašidelný les. Akce je společná s rodiči,  proto přivítáme něco dobrého na zub.
Těšíme se na společné posezení při kávě a čaji.

Co potřebuji do ŠD

- podepsané bačkory s bílou podrážkou
- balíček papírových kapesníků
- převlečení na školní zahradu (tepláky, vhodnou obuv)
- svačinu a pití

nedoporučujeme mobily a jiná elektronická zařízení

NOVINKY

Nové fotografie

obrázek
Nejnovější fotografie z akcí najdete zde

Aktuální jídelníček

obrázek
Aktuální jídelníček najdete zde
HOME ZŠ a MŠ Brozany nad Ohří
Hom ZŠ a MŠ Brozany nad Ohří
Základní škola
Základní škola

Created by © 2015 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign