Login

Kronika

Říjen

V tomto měsíci nás naše mapa dovedla na ostrov Dopravy. Počasí nám přálo a my mohli trávit hodně času venku, hrát naše oblíbené pohybové hry, chodit do lesa tvořit z přírodnin domečky pro zvířátka, ale i procházet se po Brozanech a zjišťovat, které stavby jsou tu nejvýznamnější. 
Naším hlavním úkolem  bylo pozvat rodiče a s nimi si projít Strašidelný les. Nejprve jsme ho však museli připravit. Všichni vydlabávali dýně, tvořili ze sklenic duchy, abychom v lese viděli na cestu. 
Skoro celá posádka les prošla a tím získala sladkou odměnu i dukát. Pro všechny z nás to bylo velké dobrodružství, které jsme si užili.
Opět zvedáme kotvy a vyplouváme na další ostrov plnit nové zajímavé úkoly.

září

Měsíc září nám utekl jako voda. Měli jsme plno práce se seznamovaním s pravidly, vnitřním řádem i posádkou naší lodi. Ptáte se proč posádkou? To proto, že jakmile jsme nastoupili do ŠD stali se z nás piráti, kteří vyplouvají za dobrodružstvím na jehož konci čeká poklad.
A jelikož je naše loď malá a chceme všichni spolu dobře vycházet museli jsme se poznat při seznamovacích hrách. Poté bylo nutné najít mapu, která nám ukáže cestu k pokladu. Uspěl každý a mohlo se začít s přípravou k odplutí. Začalo to výrobou vlastní lodi, dalekohledem a v poslední řadě vymýšlením pravidel, která se musí na lodi dodržovat.
Všechno jsme splnili, a tak můžeme vyplout za dobrodružstvím na jehož konci nás čeká zasloužená odměna.

NOVINKY

Nové fotografie

obrázek
Nejnovější fotografie z akcí najdete zde

Aktuální jídelníček

obrázek
Aktuální jídelníček najdete zde
HOME ZŠ a MŠ Brozany nad Ohří
Hom ZŠ a MŠ Brozany nad Ohří
Základní škola

Created by © 2015 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign