logotyp
Login

Kronika

Sváťovo dividlo - 6.11.

V pondělí 6.listopadu jsme ve školce přivítali Sváťovo dividlo. Budovou se tak tradičně rozezněl dětský smích a milé písničky. Děti se dočkaly loutkové pohádky Povídání o Pejskovi a Kočičce. Představení se dětem velmi líbilo, aktivně se zapojovaly do konverzace. Nakonec děti dostaly "kouzelné" bonbónky jako sladkou odměnu. Již tradičně bylo setkání se Sváťovým dividlem velice příjemným zpestřením školkového programu.

Představení divadla Krabice Teplice - 3.10.

Představení divadla Krabice Teplice - 3.10.V úterý 3.10. jsme v naší školce přivítali divadelní uskupení Krabice z Teplic. Umělci sehráli dětem veselou pohádku Mrkvoman. Skvěle se jim podařilo vtáhnout děti do děje a zapojit je do hry, děti jim radily, doplňovaly je, povzbuzovaly, zpívaly s nimi a hlavně se velice bavily. Divadlo několikrát odměnily mohutným potleskem a spontánním smíchem. Domluvili jsme se s divadelníky na další návštěvě a budeme se na ni moc těšit.

Školková olympiáda - 20.9.

Školková olympiáda - 20.9.

Počasí nám ve středu 20. září nachystalo pravý letní den a děti mohly přivítat na zahradě mateřské školy návštěvníky jim nejmilejší - své rodiče a sourozence. Pozvali jsme je, abychom všichni strávili společné sportovní odpoledne. Pro sportovce bylo připraveno několik disciplín, ve kterých změřily děti své síly s rodiči například v běhu, skoku, hodu na cíl nebo v překážkové dráze. Nešlo ale pouze o rozvoj pohybových dovedností. Cílem bylo setkat se, popovídat si, společně sdílet zážitky, zasmát se. Pro děti je důležité, že své nejbližší zapojily do svého prostředí a své činnosti.
Děkujeme Vám, rodiče, za milé reakce, pro nás všechny byly ty společně strávené chvíle velmi příjemné.


HOME ZŠ a MŠ Brozany nad Ohří
Hom ZŠ a MŠ Brozany nad Ohří
Mateřská škola

Created by © 2015 -2023 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign