Aktuality MŠ

Den otevřených dveří v MŠ

Srdečně Vás zveme na den otevřených dveří v mateřské škole v Brozanech n/O,

který se koná ve středu 10. dubna 2024

v 16.00 hodin

v prostorách mateřské školy na adrese Ke Hřišti 379, Brozany n/O.

Zveme především rodiče dětí, které půjdou k zápisu na příští školní rok.

Můžete nahlédnout do prostor školy a tříd, prohlédnout si využívané pomůcky a vybavení. Rádi Vám zodpovíme případné dotazy k organizaci či vzdělávání dětí. V tento den si budete moci vyzvednout i dokumenty k zápisu na nový školní rok. (Zápis do MŠ se uskuteční 14. května, informace budou včas zveřejněny.)

Pro nové děti bude seznámení s mateřskou školou jistě přínosem při pozdější adaptaci v MŠ.

Přijďte v 16.00 ke vchodu A (první vchod) a vezměte si s sebou prosím přezůvky.

Těší se na vás tým pedagogů a zaměstnanců mateřské školy.

E-mail: brozanyms@seznam.cz

Tel.: 723 869 047 (vedoucí MŠ)

Jsme zapojeni do projektu CELÉ ČESKO ČTE DĚTEM

PROJEKT Šablony 4

Nový způsob komunikace mezi školou a rodinami

Naše mateřská škola zavedla v minulém školním roce nový způsob komunikace se zákonnými zástupci.
Prostřednictvím internetové aplikace získali rodiče přehledné místo, na kterém najdou všechny důležité informace z aktuálního dění v mateřské škole. Mají přehled o konaných akcích nebo si prohlédnou fotografie. Každý den si mohou přečíst, co jejich dítě ve školce zažilo. Mají zde možnost jednoduše omluvit nepřítomnost dítěte, napsat učitelkám zprávu.

Na těchto webových stránkách tedy již tyto interní informace nezveřejňujeme.

Výše měsíční úplaty pro školní rok 2023/2024

Od 1. 9. 2023 je stanovena výše úplaty za předškolní vzdělávání  pro školní rok 2023/2024 opět na 600,- Kč za každý měsíc. Pro prázdninové měsíce bude výše úplaty stanovena podle aktuálního uzavření mateřské školy (jedná se o červenec a srpen 2024).
Platba za předškolní vzdělávání se netýká dětí s povinnou docházkou (předškoláci) a dětí s odkladem školní docházky.