Aktuality MŠ

Náměty k činnostem - v části Ke stažení

Po domluvě s některými rodiči Vám dáváme opět k dispozici různé náměty na činnosti s dětmi. Naleznete je v části Pro rodiče/Ke stažení. Jsou tam nejen pracovní listy, ale třeba i odkazy na pěkné internetové stránky.
Pokud zůstáváte s dětmi doma, užijte si společně tvoření, kreslení, plnění úkolů, zpívání, říkání básniček...
Tyto činnosti NEJSOU POVINNÉ, jde jen o nabídku. Ale budeme rádi, když nám napíšete třeba e-mail o tom, jak se dětem vede a co se jim podařilo.

První fotky z vašeho domácího tvoření už jsou ve fotogalerii.

Rekonstrukce kuchyně

Plánovaná rekonstrukce kuchyně začne v pondělí 21.9.
Došlo ke změně - paní kuchařky nebudou po dobu rekonstrukce vařit, pouze vydávat,  obědy se budou dovážet z jídelny v Litoměřicích. Upozorňujeme proto znovu na povinnost odhlašovat obědy předem, nejpozději do 14.00 hodin předchozího dne!
Zároveň ale již neplatí naše původní prosba ohledně vyzvedávání dětí před obědem.

Roušky

Pozor! S platností od 10. 9. je podle nařízení vlády povinnost nosit roušky ve vnitřních prostorách.
Pro děti a pracovníky mateřské školy tato povinnost neplatí.

Provoz mateřské školy od 1.9.2020

se řídí manuálem vydaným Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy a Ministerstvem zdravotnictví dne 17.8.2020
a pokyny příslušné krajské hygienické stanice.

Pravidla provozu najdete zde.

Upozornění: Od 1. 9. 2020 dochází ke změně v odhlašování stravy.

Nepřítomnost dítěte je nutné nejen nahlásit v MŠ, ale také   odhlásit stravu ve školní jídelně

a to   nejpozději předchozího dne do 14.00 hodin.

Pokud dítě onemocní, 1.den nemoci si stravu můžete vyzvednout ve školní jídelně.

Odhlásit stravu  můžete prostřednictvím

• sms na číslo školní jídelny 731 495 211

• e-mailem na adrese brozanysj@seznam.cz

• na webových stránkách školy v části Školní jídelna, formulář Odhlašování obědů

Výše měsíční úplaty pro školní rok 2020/2021

za předškolní vzdělávání byla stanovena opět na částku 300,- Kč.
Pro prázdninové měsíce bude výše úplaty stanovena podle aktuálního uzavření MŠ.
Platba za předškolní vzdělávání se netýká dětí s povinnou předškolní docházkou (předškoláků) a dětí s odkladem školní docházky.