POSLEDNÍ LOV

Poslední možnost lovu se naskytne v pátek 26. 6. 2020. Nejenom, že si odneseme vysvědčení, ale máme i velikánskou možnost opravdu ulovit některá ze zvířátek, která jsme se snažili ulovit už během školního roku. Nesmíme tedy zaspat a v 8 hodin bychom měli být před školou. Zde se rozloučíme se školním rokem 2019/2020, pak se také i společně vyfotíme, ale především si skutečně neskutečně zalovíme…

Ještě naposledy se setkáme a pak sbohem školo a hurá na prázdniny!

Rozvrh ve školním roce 2019/2020

rozklikněte odkazrozklikněte odkaz

POMŮCKY DO III. TŘÍDY:

Pracovní sešity do III. třídy budou stát přibližně 580 Kč. Platit se budou až na začátku školního roku 2020/2021.

PENÁL:

Pero 1x - 2x – plnicí nebo bombičkové (ano, stále píšeme perem)
Gumovací pero – není povinné (spíš ho vůbec dětem nedávejte)
Tužky – měkká č. 1, na běžné použití č. 2, na rýsování č. 3 (raději vždy 2 v penálu a ořezané)
Guma
Ořezávátko
Zmizík – kdo píše inkoustem, už ho používá
Hadřík na plnicí pero – není nutný, ale kdo píše perem, občas potřebuje otřít hrot.
Základní pastelky – 6 základních barev: černá, hnědá, zelená, modrá, červená, žlutá.
Gelová propiska – zelená, oranžová.

VV a PČ:
Dobrá zpráva: žádné čtvrtky,žádné novinky, jen to,co jsme používali již ve 2. třídě. Podívejte se,co chybí,doplňte jednotlivé kusy.

Vodové barvy
Temperové barvy
Suché pastely
Mastné pastely
Voskové barvy
Tuše: 1 černá + 2 jiné barvy
Fixy – slabé, sada po 6 ks (hlavně potřebujeme často černou)

Pastelky aspoň 12 ks (Ideálně obyčejné Koh-i-noor. Nekupujte s nelámavou úpravou, ne všechny totiž kreslí měkce.)
Akvarelové pastelky 12 ks
Paleta na míchání barev
Štětce: kulaté (0, 4, 8, 12), ploché (4, 10, 18)
Savý hadr na štětce (aspoň 30x30 cm)
Tužka č. 1 nebo 4B
Nůžky
Špejle (10 – 15 ks)
Tuhé lepidlo v tyčince
Disperzní lepidlo - malé balení (např. Monopol)
Provázek
Jehla a nit
Podložka na lavici (igelitový ubrus)
Zástěra nebo staré triko
Podepsaný kufřík na pomůcky, popř. podepsat i pomůcky

TĚLESNÁ VÝCHOVA:
Budeme jezdit plavat. Termín zatím neznám a tak jen předběžně: potřebovat budou plavky, ručník, mýdlo, šampon, na dlouhé vlasy gumičku nebo koupací čepici. Vše upřesním v dostatečném předstihu.
A klasika: Do plátěné tašky nebo pytlíku potřebují sportovní oblečení (tepláky, kraťasy, tričko, mikina), sportovní obuv (cvičky, botasky).

NAVÍC:

Přezůvky se světlou podrážkou
Pytlík na přezůvky

Pokud byste měli nějaký nápad nebo dotaz, neostýchejte se a ozvěte se.

D. Kolářová